Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

10 dg cruise Oost Midd Zee Norwegian Viva

Athene, Griekenland

 

10-dg-cruise-oost-midd-zee-norwegian-viva10-dg-cruise-oost-midd-zee-norwegian-viva10-dg-cruise-oost-midd-zee-norwegian-viva10-dg-cruise-oost-midd-zee-norwegian-viva10-dg-cruise-oost-midd-zee-norwegian-viva
Favoriet 
     

    v.a. 2.138

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    10 dg cruise Oost Midd Zee Norwegian Viva in Athene

    10-daagse Vakantie naar Atheense Rivièra bij 10 dg cruise Oost Midd Zee Norwegian Viva

    Geniet van een onvergetelijke reis samen met de Norwegian Viva langs de mooiste plekken van de Oost Middellandse Zee. Beleef al het luxe aan boord. Voel de adrenaline terwijl je racet op de kartbaan of geniet van een spectaculaire Broadway show aan boord. Je cruise start vanuit Piraeus. Daarna cruise je verder naar onder andere Volos, een Griekse stad met een rijke cultuur en Istanbul. Ontdek in Istanbul de levendigheid van de Grote Bazaar. Geniet van de zon, de zee en de strand tijdens de stops in Mykonos, Santorini en Rhodos. Na een lange dag is het tijd om te ontspannen in de spa of met een cocktail in de The Local Bar & Grill. Geniet van 10 dagen vol luxe en avontuur aan boord van de Norwegian Viva.
    • ,

    Top vakantiehuizen in Griekenland

    Akasha Beach Hotel & Spa

    8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..

    Chersonissos

    Sunny Villas & SPA

    Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..

    Hanioti

    Blue Sea Island

    ..

    Kolymbia

    Mastrogiannis Country Retreat

    Wachten wordt beloond, dat prentte ik mezelf in toen ik vorig jaar als een stralende ster langs de reusachtige olijfbomen liep op de plek waar Nikos en Maria hun paleisje wilden gaan bouwen. En op deze prachtige zonnige ochtend is het eindelijk zover..

    Kavadades