8-daagse Zonvakantie naar Corfu bij Grecotel LUXME Daphnila Bay
In dit hotel zal niemand zich vervelen. Sport, spel en ontspanning komen hier samen op Corfu. De kinderen vermaken zich opperbest in de speeltuin of de miniclub. 's Avonds geniet je met het hele gezin van de gevarieerde buffetten en heerlijke ijsjes. Alles is inbegrepen. Ook zonder kinderen is dit hotel een prima vakantieadres. Trakteer jezelf op een dagje spa of geniet gewoonweg van het mooie en groene uitzicht. En zoals je van een Grecotel mag verwachten, word je hier compleet in de watten gelegd. Enjoy!
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
Als je mij zou vragen hoe mijn droomvakantie eruit zou zien, dan zou ik Akropolis Village omschrijven. Een typisch Griekse villa onder een strakblauwe lucht, een eindeloze zee en een zwembad helemaal voor mij alleen!Akropolis Village ligt aan de oost..