8-daagse Zonvakantie naar Cycladen bij Royal Myconian Resort
Dit exclusieve hotel combineert het authentieke van de Cycladen met het wereldse karakter van Mykonos. Al dwalend door dit hotel kom je de meest bijzondere kunstwerken tegen. Met een privé strand voor de deur, fijne spa en een restaurant met uitstekende gerechten, voel je je hier een echte royal. Het hoeft je dus niet te verbazen dat dit hotel lid is van de 'Leading Hotels of the World'. De kamers zijn zeer stijlvol ingericht en service is hier uitgevonden. Kies voor extra comfort voor een kamer met jacuzzi op je balkon of terras en droom weg bij het waanzinnige uitzicht.
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
Mijn verblijf in Maistro Boutique Suites is nu al perfect. Voor een verkoelende duik hoef ik niet per sé naar zee. In de achtertuin geniet ik van mijn privézwembad terwijl ik uitkijk over de prachtig groene omgeving.De suites zijn gloednieuw en dat..
Wachten wordt beloond, dat prentte ik mezelf in toen ik vorig jaar als een stralende ster langs de reusachtige olijfbomen liep op de plek waar Nikos en Maria hun paleisje wilden gaan bouwen. En op deze prachtige zonnige ochtend is het eindelijk zover..