Tussen cipressen en prachtige bougainvilles ligt Hotel Dafnoudi. Wat een sfeertje! In de tuin ligt het heerlijke zwembad dat er wel erg uitnodigend uit ziet. Nadat je de koffers naar de kamer hebt gebracht, is het eerst tijd voor een verkoelende duik in het zwembad. De rust die hier heerst is ongekend plezierig. Het hotelletje ligt in het klein plaatsje genaamd Antipata, met het centrum van Fiskardo al op zo'n 2,8 kilometer afstand. De uitzichten zijn bijzonder en vanaf de meeste balkons is het eveneens genieten. Misschien een goed idee om met een heerlijk, lokaal wijntje te proosten op deze vakantie? Yamas!
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
Terwijl ik een slok wijn neem, besef ik op wat voor bijzonder plekje ik deze keer ben beland. Zittend in het zonnetje op het terras naast mijn villa kijk ik dromerig om me heen. Het zwembad, de luxe villa, het uitzicht over de zee: alles is perfect! ..
De naam van mijn vakantieadres was veelbelovend en nu ik hier ben, begrijp ik waarom. Amara Luxury Villas is een architectonisch hoogstandje op één van de mooiste plekjes van Rhodos. Vanuit mijn comfortabele hangstoel kijk ik uit op de Egeïsche Ze..