Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Caretta Beach Hotel & Waterpark

Kalamaki, Griekenland

 

caretta-beach-hotel-waterparkcaretta-beach-hotel-waterparkcaretta-beach-hotel-waterparkcaretta-beach-hotel-waterparkcaretta-beach-hotel-waterpark
Favoriet 
 

v.a. 880

  • Beoordeeld met een 7.7
  • 3.5 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Caretta Beach Hotel & Waterpark in Kalamaki

In Caretta Beach Hotel & Waterpark gaat vakantie vieren je wel heel gemakkelijk af en draait echt alles om de gasten. Het spetterende waterpark met spectaculaire glijbanen in allerlei vormen voelen zelfs de ouders zich weer even kind. Hier kom je tijd te kort.

Het hotel heeft nog veel meer leuke faciliteiten en gelukkig hoef je over het eten ook niet na te denken. Dagelijks staat er een eenvoudig buffet voor je klaar en kun je drankjes bestellen om even af te koelen en te relaxen. Voor de lekkere trek is er in het hotel ook de Popcornbar waar je terecht kunt (tegen betaling) voor heel veel snoep en ander lekkers. En als dat alles nog niet genoeg is, check dan het Funpark. Spring tot je niet meer kan op de trampolines en luchtkastelen. Win de eerste prijs met verschillende spelletjes of een potje voetbal.

De ligging is ook nog eens ideaal: in het centrum van Kalamaki. Bovendien is het strand van Kalamaki zeer geschikt voor kinderen. Dit is echt een perfecte uitvalsbasis is om het prachtige eiland te verkennen. Zakynthos here we come!


Top vakantiehuizen in Griekenland

Akasha Beach Hotel & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..

Chersonissos

Sunny Villas & SPA

Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..

Hanioti

Maistro Boutique Suites

Mijn verblijf in Maistro Boutique Suites is nu al perfect. Voor een verkoelende duik hoef ik niet per sé naar zee. In de achtertuin geniet ik van mijn privézwembad terwijl ik uitkijk over de prachtig groene omgeving.De suites zijn gloednieuw en dat..

Agios Ioannis

Akropolis Village

Als je mij zou vragen hoe mijn droomvakantie eruit zou zien, dan zou ik Akropolis Village omschrijven. Een typisch Griekse villa onder een strakblauwe lucht, een eindeloze zee en een zwembad helemaal voor mij alleen!Akropolis Village ligt aan de oost..

Katodio