Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartementen Gorgona

Molivos Eftalou, Griekenland

 

appartementen-gorgonaappartementen-gorgonaappartementen-gorgonaappartementen-gorgonaappartementen-gorgona
Favoriet 
 

v.a. 391

  • Beoordeeld met een 8.8
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartementen Gorgona in Molivos Eftalou

Het ruim opgezette Appartementen Gorgona ligt op een heuvel en hierdoor heb je een prachtig uitzicht over de natuur van het plaatsje Eftalou. Deze leuke Villages ligt op loopafstand van het strand, waar je de dagen luierend en ontspannen kunt doorbrengen. Naar het centrum van Molivos (Eftalou) kun je wandelen, maar de eigenaar van Gorgona rijdt ook ongeveer 4 keer per dag met een busje naar het centrum. Ideaal toch?!

Niet alleen de fijne ligging zorgt ervoor dat dit een onvergetelijke vakantie wordt, maar ook de vriendelijke familie en personeel zal je hier als echte gasten ontvangen. Die Griekse gastvrijheid zorgt voor nét dat beetje extra. Niet voor niets is Gorgona een zeer gewaardeerd adres op Lesbos. Ontspannen kan trouwens ook erg goed bij het zwembad, waarbij je kunt genieten op een ligstoel met een uitzicht over zee en de bergen op de achtergrond. In het restaurant kun je een lekkere maaltijd bestellen en iedere dag is er een ander dagmenu wat met liefde wordt klaargemaakt.

Gorgona bestaat uit een hoofdgebouw met een aantal bijgebouwtjes. Na een grondige renovatie zijn de appartementen omgetoverd tot moderne verblijven met een ruime keuken. Ook de slaapkamers en badkamers werden aangepakt, je voelt je echt thuis. Het is heerlijk om na een warme dag nog even na te genieten met een lekker koel drankje en hapje op je balkon of terras.


Top vakantiehuizen in Griekenland

Akasha Beach Hotel & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..

Chersonissos

Sunny Villas & SPA

Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..

Hanioti

Liokrina Villas

Terwijl ik een slok wijn neem, besef ik op wat voor bijzonder plekje ik deze keer ben beland. Zittend in het zonnetje op het terras naast mijn villa kijk ik dromerig om me heen. Het zwembad, de luxe villa, het uitzicht over de zee: alles is perfect! ..

Koroni

Akropolis Village

Als je mij zou vragen hoe mijn droomvakantie eruit zou zien, dan zou ik Akropolis Village omschrijven. Een typisch Griekse villa onder een strakblauwe lucht, een eindeloze zee en een zwembad helemaal voor mij alleen!Akropolis Village ligt aan de oost..

Katodio