Je lijkt even in een andere wereld te zijn. Achter het groene landschap vind je een oase van rust. Hotel Aphrodite ligt direct aan het kiezelstrand. Helemaal privé. Binnen ongeveer een half uurtje lopen ben je in hartje Molyvos. De ruime kamers hebben een moderne look, waar je geniet van een goede nachtrust na een volle dag.
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
De naam van mijn vakantieadres was veelbelovend en nu ik hier ben, begrijp ik waarom. Amara Luxury Villas is een architectonisch hoogstandje op één van de mooiste plekjes van Rhodos. Vanuit mijn comfortabele hangstoel kijk ik uit op de Egeïsche Ze..
Wachten wordt beloond, dat prentte ik mezelf in toen ik vorig jaar als een stralende ster langs de reusachtige olijfbomen liep op de plek waar Nikos en Maria hun paleisje wilden gaan bouwen. En op deze prachtige zonnige ochtend is het eindelijk zover..