Maria heet je welkom! Met Griekse trots runt ze haar hotel. Ze heeft een goede kok, maar kan het soms niet laten om zelf in de keuken te gaan staan. Trots en passie; alles moet goed zijn. Met een verse jus van de bar kom je even lekker bij aan de rand van het zwembad. Af en toe scheert er een zwaluw laag over voor een slokje water. Mocht je 's avonds laat terugkomen bij George, kijk dan goed om je heen. Hier zijn eens vuurvliegjes gesignaleerd. Magisch.
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Als je mij zou vragen hoe mijn droomvakantie eruit zou zien, dan zou ik Akropolis Village omschrijven. Een typisch Griekse villa onder een strakblauwe lucht, een eindeloze zee en een zwembad helemaal voor mij alleen!Akropolis Village ligt aan de oost..
Terwijl ik een slok wijn neem, besef ik op wat voor bijzonder plekje ik deze keer ben beland. Zittend in het zonnetje op het terras naast mijn villa kijk ik dromerig om me heen. Het zwembad, de luxe villa, het uitzicht over de zee: alles is perfect! ..