Het heerlijke Hotel Clara Beach heeft naast een sjieke uitstraling ook nog een fantastische ligging. Tegen een heuvel opgebouwd heb je vanaf de meeste plekjes een spectaculair uitzicht over zee. Ideaal, want het lekkere zeewater is nooit ver weg en eenvoudig aan te lopen. Net zoals het centrum van Anaxos en Petra; beide charmante plekjes ligging in de buurt van het hotel.
De ruime kamers van dit leuke vakantieadres zijn compleet ingericht met pastelkleurige tinten. Bij lekker weer kun je met een ontbijtje de dag starten op het terras met een mooi uitzicht over zee. Ook de taverne is aan te raden; er worden veel lekkere gerechten geserveerd.
De Griekse gastvrijheid is niet te missen. Het goedlachse personeel staat altijd voor je klaar. Dit maakt een verblijf hier helemaal ontspannen. Nog verder relaxen kun je ook goed bij het zwembad, waarbij de ligbedjes onder rieten parasolletjes al voor je klaar staan.
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
Terwijl ik een slok wijn neem, besef ik op wat voor bijzonder plekje ik deze keer ben beland. Zittend in het zonnetje op het terras naast mijn villa kijk ik dromerig om me heen. Het zwembad, de luxe villa, het uitzicht over de zee: alles is perfect! ..
Wachten wordt beloond, dat prentte ik mezelf in toen ik vorig jaar als een stralende ster langs de reusachtige olijfbomen liep op de plek waar Nikos en Maria hun paleisje wilden gaan bouwen. En op deze prachtige zonnige ochtend is het eindelijk zover..