Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Casa del Lido

Alghero, Italië

 

Favoriet 
     

    v.a. 1.234

    • Max. 5 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Casa del Lido in Alghero

    Elegante vakantiehuis nabij het Lido-strand.

    Gelegen in een rustige zijstraat van Via Castelsardo, biedt dit verfijnde vakantiehuis de ideale uitvalsbasis op slechts 250 meter van het Lido-strand. Het historische centrum is gemakkelijk te bereiken in 15 minuten te voet, en het appartement is ook handig gelegen met alle belangrijke voorzieningen in de buurt, wat zorgt voor een comfortabel en zorgeloos verblijf.

    Dit huis is perfect voor gasten die genieten van het Lido-strand, maar ook een strategisch vertrekpunt zoeken om de andere prachtige en onvergetelijke stranden in de regio te ontdekken, zoals Lazzaretto, Le Bombarde en Porto Conte.

    Een verfijnde en goed gelegen keuze voor een onvergetelijke vakantie aan de kust van Alghero.

    Gelegen op de eerste verdieping van een nieuw gebouw, biedt dit appartement een ruime en goed ingerichte woonkamer met een keukenhoek en een slaapbank voor extra comfort. De woning bestaat uit een tweepersoonsslaapkamer met terras, een andere tweepersoonsslaapkamer, een badkamer met douche en een bergruimte.

    De woning wordt verder aangevuld met een grote veranda, volledig ingericht met een tafel en stoelen, ideaal voor buiten dineren en ontspannen momenten. Daarnaast is er een gereserveerde parkeerplaats, een waardevol bezit in dit gebied, gezien de moeilijkheden met parkeren door de nabijheid van het strand.

    Het appartement is uitgerust met moderne gemakken, waaronder een flatscreen-tv, airconditioning in zowel de woonkamer als de slaapkamers, een vaatwasser, wasmachine, magnetron, haardroger, strijkijzer en strijkplank en een video-intercom, wat zorgt voor een comfortabel en zorgeloos verblijf.


    Top vakantiehuizen in Italië

    Blu Sant Elmo Beach

    ..

    Castiadas

    Agriturismo La Sovana Hotel

    Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..

    Sarteano