Chalet-appartement Baita Antlia - 2-5 personen in Arabba
Résidence Baita Antlia biedt chalet-appartementen op loopafstand (ca. 100 meter) van de piste in het prachtige skigebied Arabba-Marmolada. Vanuit hier ski je gemakkelijk naar de Burz stoeltjeslift; dit is ook het ideale startpunt voor de beroemde Sella Ronda ski tour.
Het centrum van Arabba ligt op een afstand van 450 meter, per ski is het centrum met skischool eenvoudig bereikbaar. Tegenover de résidence ligt het gezellige restaurant "Stube Ladina". Verder is er in de résidence een barretje aanwezig waar je gezellig kunt zitten en een drankje kunt nuttigen. Ook kun je er gebruik maken van een ontbijtbuffet (tegen betaling). Gezamenlijke skiberging met skischoendroger, Wi-Fi en wasmachine aanwezig.
Résidence Baita Antlia beschikt over wellness faciliteiten (o.a. een zwembadje, sauna en Turks bad) waar gasten tot rust kunnen komen. Gebruik van het face solarium is tegen betaling. Deze chalet-appartementen beschikken dus over alle ingrediënten voor een heerlijke wintersportvakantie in de Dolomieten!
Zomer Wanneer je tussen 17-04-2025 en 23-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Zandstrand * Kiezelstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Centrum van Campofe..
Winter Wanneer je tussen 03-05-2024 en 27-09-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het openbare strand * Minisupermarkt op circa 800 meter * Dichtstbijzijnde restaurant op circa 850 me..