Hotel Monroc is een trendy hotel in het Italiaanse Commezzadura. Monroc vind je in Vale di Sole wat letterlijk “zonnevallei” betekent. Het skigebied Folgarida Marilleva, waarvan de skipassen inclusief zijn, is geschikt voor zowel de beginnende als de gevorderde skiër en daarnaast vrijwel altijd sneeuwzeker. Het hotel, de wellness en de kamers zijn veelal uit duurzamere en natuurlijke materialen vervaardigd. Hierdoor heeft het hotel een unieke trendy uitstraling die helemaal past bij deze tijd. Een ander groot voordeel is dat het hotel op slechts enkele meters van de skilift ligt.
Zomer Wanneer je tussen 17-04-2025 en 23-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Zandstrand * Kiezelstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Centrum van Campofe..
Winter Wanneer je tussen 03-05-2024 en 27-09-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het openbare strand * Minisupermarkt op circa 800 meter * Dichtstbijzijnde restaurant op circa 850 me..