Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Villa La Dolce Vita

Leggiuno, Italië

 

villa-la-dolce-vitavilla-la-dolce-vitavilla-la-dolce-vitavilla-la-dolce-vitavilla-la-dolce-vita
Favoriet 
     

    v.a. 1.870

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Villa La Dolce Vita in Leggiuno

    De woning is gelegen in Leggiuno, een kleine stad in Lombardije, dicht bij de oostelijke oever van het Lago Maggiore. Het is 3 minuten rijden van het stadscentrum en 10 minuten naar de haven van Laveno Mombello. Het dichtstbijzijnde internationale vliegveld is Milaan Malpensa, op ongeveer 45 minuten rijden. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn de Borromeïsche Eilanden, de kabelbaan naar de berg Sasso del Ferro, en het klooster aan het meer van Santrà Caterina del Sasso.



    Het ruime vakantiehuis biedt comfortabel plaats aan zes gasten en beschikt over een grote open woonruimte met een comfortabele sofa, smart flatscreen HDTV, en een volledig uitgeruste keuken. De woning heeft drie slaapkamers, waaronder een master slaapkamer met ensuite badkamer en een mini-gym, een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, en een derde slaapkamer met een kingsize bed. Er zijn twee badkamers, waarvan één ensuite, met douchevoorzieningen.


    Top vakantiehuizen in Italië

    Blu Sant Elmo Beach

    ..

    Castiadas

    Agriturismo La Sovana Hotel

    Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..

    Sarteano