Op zoek naar een vakantie in Italië? Kom dan naar Villenpark Sanghen. Plezier, ontspanning en gezelligheid met familie en vrienden. Dat is wat de camping je biedt tijdens je vakantie. Het dorp ligt aan de oevers van het Gardameer en biedt een scala aan activiteiten die je niet snel zult vergeten. Er zijn ook 3 prachtige zwembaden om van te genieten.
Op Villenpark Sanghen kunnen de volwassenen, terwijl de kinderen zich vermaken in de miniclub, tennissen of golfen in de nabijgelegen Colombaro Golf Club.
Tijdens het zomerseizoen word je in de watten gelegd. Je kunt dineren in de tuin, lunchen op het strand of een aperitief organiseren tussen de olijfbomen. In het dorp vind je ook essentiële voorzieningen zoals een supermarkt, restaurant, pizzeria, bar en nog veel meer.
IT017102B4SIR7UG24, IT017102B4BAME32DL
Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..