Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

CO.RI. Appartamenti 1

Menaggio, Italië

 

cori-appartamenti-1cori-appartamenti-1cori-appartamenti-1cori-appartamenti-1cori-appartamenti-1
Favoriet 
     

    v.a. 604

    • Max. 4 personen
    • 1 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    CO.RI. Appartamenti 1 in Menaggio

    Een stijlvol appartement op de eerste verdieping voor 4 gasten, gelegen in een elegante residentie op de heuvels boven Menaggio. Het biedt adembenemende uitzichten over het Comomeer en is de perfecte uitvalsbasis om het meer en het omliggende platteland te verkennen. De residentie ligt in een rustige omgeving, op slechts 20 minuten lopen (of 5 minuten met de auto) van de oever van het meer. Menaggio, een charmant stadje op slechts 7 minuten afstand, biedt een rustigere sfeer in vergelijking met enkele van de drukkere steden langs het meer. Het appartement is gunstig gelegen nabij verschillende restaurants en essentiële voorzieningen. Luchthaven Linate in Milaan is 1 uur en 50 minuten rijden, terwijl luchthaven Malpensa ongeveer 1 uur en 40 minuten verwijderd is.

    Dit ruime appartement heeft een moderne inrichting met een open woonkamer, aangevuld met glazen schuifdeuren die uitkomen op een overdekt balkon met panoramisch uitzicht op het meer. Het balkon is ingericht met een tafel en stoelen, ideaal voor buiten dineren. Binnen vindt u een hoekbank en een flatscreen-tv. De eettafel, die plaats biedt aan vier personen, bevindt zich naast de keuken. De keuken is volledig uitgerust met een inductiekookplaat, magnetron, koelkast, vriezer en koffiemachine. Een open trap leidt naar de mezzanine slaapkamer.

    Slaapkamer
    Slaapkamer: De slaapkamer op de bovenverdieping heeft een tweepersoonsbed, een eenpersoonsbed en een kast.
    Extra: De bank in de woonkamer kan omgevormd worden tot een comfortabel tweepersoonsbed.

    Badkamer
    De betegelde badkamer heeft een douche, wastafel, bidet en toilet.


    Top vakantiehuizen in Italië

    Blu Sant Elmo Beach

    ..

    Castiadas

    Agriturismo La Sovana Hotel

    Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..

    Sarteano