Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Casa Lory 1 near the sea

Nardò, Italië

 

casa-lory-1-near-the-seacasa-lory-1-near-the-seacasa-lory-1-near-the-seacasa-lory-1-near-the-seacasa-lory-1-near-the-sea
Favoriet 
     

    v.a. 721

    • Max. 8 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Casa Lory 1 near the sea in Nardò

    Dit charmante vakantiehuis ligt in Sant'Isidoro, een kustplaats die bekendstaat om zijn ongerepte witte zandstrand met fijne korrels en de rustige, kristalheldere zee. De ongerepte inham van Porto Selvaggio biedt spannende mogelijkheden voor kanotochten. De dichtstbijzijnde luchthaven, Brindisi Salento Airport, ligt op ongeveer 60 minuten rijden.



    Dit goed ingerichte appartement op de begane grond heeft drie slaapkamers en is perfect voor het accommoderen van maximaal 8 gasten, inclusief kinderen. Het biedt een charmante binnenplaats die het appartement omringt, voorzien van een eethoek voor buitenmaaltijden. Een van de slaapkamers heeft directe toegang tot de binnenplaats via een buitendeur.

    Binnen beschikt het appartement over een eigentijdse inrichting, met een open woonkamer en keuken. De slaapkamers en de badkamer liggen direct naast deze ruimte. De woonkamer is ingericht met een tafel, stoelen en een flatscreen-tv. Aangrenzend bevindt zich een volledig uitgeruste open keuken met een kookplaat, magnetron, oven en koelkast met vriezer. Het lichte eetgedeelte in de keuken draagt bij aan de gezellige sfeer, zodat je comfortabel kunt verblijven.

    Slaaparrangementen:

    • Slaapkamer 1: Een gezellige kamer met een tweepersoonsbed en een kast, met een deur die direct naar de binnenplaats leidt.
    • Slaapkamer 2: Een kamer met twee eenpersoonsbedden die samen kunnen worden geschoven, plus een kast.
    • Slaapkamer 3: Een kamer met twee eenpersoonsbedden en een kast.
    • Extra: De woonkamer beschikt ook over een tweepersoons slaapbank voor extra gasten.

    Badkamer:

    • Badkamer: Een goed uitgeruste, betegelde badkamer met een douche, bidet en WC.



    Top vakantiehuizen in Italië

    Blu Sant Elmo Beach

    ..

    Castiadas

    Agriturismo La Sovana Hotel

    Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..

    Sarteano