Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Serra Alimini Villetta On Seashore

Otranto, Italië

 

serra-alimini-villetta-on-seashoreserra-alimini-villetta-on-seashoreserra-alimini-villetta-on-seashoreserra-alimini-villetta-on-seashoreserra-alimini-villetta-on-seashore
Favoriet 
     

    v.a. 636

    • Max. 6 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Serra Alimini Villetta On Seashore in Otranto

    Gelegen in een exclusief strandresort in Alimini, op slechts een korte wandeling van de baai van Otranto. Gasten kunnen ontspannen in een gezellige tuin, perfect om van de zon te genieten, of maaltijden nuttigen op het schaduwrijke terras dat is ontworpen voor dineren in de open lucht. Het appartement maakt deel uit van een klein resort gelegen langs de prachtige Adriatische kust, tussen Torre dell'Orso en Otranto, met gemakkelijke toegang tot enkele van de mooiste stranden van Salento. De dichtstbijzijnde luchthaven is in Brindisi, op slechts een uur en 10 minuten met de auto.

    De bungalow heeft een open keuken-eetkamer met een tafel voor 6 personen en een betegelde, uitgeruste keuken met een kookplaat, oven, vaatwasser, koffiezetapparaat, koelkast/vriezer en wasmachine. Dubbele glazen deuren leiden naar het overdekte terras, dat als een verlengstuk van de woonruimte fungeert. Het terras heeft een eettafel en stoelen voor een ontspannen maaltijd in de buitenlucht.

    Slaapkamers
    Slaapkamer 1: De master slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een dakraam dat natuurlijk licht binnenlaat.
    Slaapkamer 2: De tweede slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed en een stapelbed. Franse deuren geven toegang tot de tuin.

    Badkamer
    De moderne badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel, bidet en WC.

    Top vakantiehuizen in Italië

    Blu Sant Elmo Beach

    ..

    Castiadas

    Agriturismo La Sovana Hotel

    Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..

    Sarteano