Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Olive Branch Apt In Farmhouse With Pool

Panicale, Italië

 

olive-branch-apt-in-farmhouse-with-poololive-branch-apt-in-farmhouse-with-poololive-branch-apt-in-farmhouse-with-poololive-branch-apt-in-farmhouse-with-poololive-branch-apt-in-farmhouse-with-pool
Favoriet 
     

    v.a. 1.572

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Olive Branch Apt In Farmhouse With Pool in Panicale

    Een charmant appartement in een traditionele boerderij, gelegen op de heuvel tussen olijfgaarden en wijngaarden. Deze agriturismo is een heerlijk vredige vakantieretraite. In het hart van ongerepte natuur, maar slechts 2 km van het dorpje Panicale, dat vaak een van de mooiste dorpen in Italië wordt genoemd, is dit appartement goed gelegen om de schatten van Umbrië te verkennen. Het dichtstbijzijnde vliegveld is in Perugia (50 minuten rijden).



    Het appartement is geschikt voor 4 personen en bevindt zich op de bovenste verdieping van een zorgvuldig gerestaureerd huis. De ingerichte keuken combineert moderne en traditionele elementen met terracotta vloertegels en een eettafel. De keuken is goed uitgerust met een kookplaat, oven, koelkast/vriezer en een koffiezetapparaat. Gasten kunnen ontspannen op het schaduwrijke balkon, al fresco dineren of gewoon genieten van het adembenemende uitzicht over de Nestore-vallei.

    Slaapkamers

    • Slaapkamer 1: Deze charmante slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een kledingkast.
    • Slaapkamer 2: De tweede slaapkamer is voorzien van een stapelbed en een kledingkast.

    Badkamer:
    De aparte badkamer is uitgerust met een douche, bidet, wastafel en toilet.


    Top vakantiehuizen in Italië

    Blu Sant Elmo Beach

    ..

    Castiadas

    Agriturismo La Sovana Hotel

    Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..

    Sarteano