Het vakantiepark is volledig ondergedompeld in het mediterrane struikgewas van de Tosco-Laziale Maremma. Tussen het groen vindt u één- en tweekamerhuisjes en staanplaatsen voor campers en tenten, op kleine afstand van de zee.
Bij de prijs inbegrepen voor vakantiehuisjes: strandservice met parasol en twee ligbedjes, sportactiviteiten, mini club en avondshows in het hoogseizoen, kano's en waterfietsen, gebruik van de sportcomplexen, energieverbruik, gebruik van de barbecue, parkeerplaat. Bij de prijs inbegrepen voor staanplaatsen: warme douche, elektriciteit, parkeerplaats, gebruik van kano's en waterfietsen en Clubpas om deel te nemen aan de activitetien die worden georganiseerd door het animatieteam in het hoogseizoen
Gloednieuwe stenen huisjes met woonkamer met twee eenpersoonsbedden en kookhoek uitgerust met keukengerei, tweepersoonskamer en badkamer, Airconditioning. Ruime veranda met tafel en stoele
Als ik op vakantie in Toscane ben, ga ik het liefst wandelen door het heuvellandschap en langs de wijngaarden. Vandaag loop ik vanaf Montalcino naar San Quirico d'Orcia, een wandelroute die mij getipt werd. Een tocht van 13 kilometer door een prachti..