4-daagse Stedentrip naar Venetiaanse Rivièra bij Principe
Een stedentrip naar deze betoverende stad omringd door water is genieten met een hoofdletter G. Vanaf het hotel ligt de stad aan je voeten. Ontdek de hotspots vanaf het water of struin door de verschillende wijken en ontdek de rijke geschiedenis. Schuif terug bij het hotel aan in het restaurant en geniet op het terras met prachtig uitzicht. Tijd om op ontdekkingsreis te gaan.
Zomer Wanneer je tussen 17-04-2025 en 23-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Zandstrand * Kiezelstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Centrum van Campofe..
Winter Wanneer je tussen 03-05-2024 en 27-09-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het openbare strand * Minisupermarkt op circa 800 meter * Dichtstbijzijnde restaurant op circa 850 me..