Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Tusken de Marren - Knusse en gelijkvloerse 4-persoons en volledig energie neutrale bungalow

Akkrum, Nederland

 

knusse-en-gelijkvloerse-4-persoons-en-volledig-energie-neutrale-bungalowknusse-en-gelijkvloerse-4-persoons-en-volledig-energie-neutrale-bungalowknusse-en-gelijkvloerse-4-persoons-en-volledig-energie-neutrale-bungalowknusse-en-gelijkvloerse-4-persoons-en-volledig-energie-neutrale-bungalowknusse-en-gelijkvloerse-4-persoons-en-volledig-energie-neutrale-bungalow
Favoriet 
     

    v.a. 452

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Tusken de Marren - Knusse en gelijkvloerse 4-persoons en volledig energie neutrale bungalow in Akkrum

    Mooi 4-persoons vakantiehuis aan het water op Recreatiepark Tusken de Marren. Op dit prachtige vakantiepark zijn bijna alle accommodaties direct aan het water gelegen. Vanaf uw veranda of tuin heeft u fantastisch uitzicht over het water. Friesland, en dan met name het Friese Merengebied, is dan ook bij uitstek dé plaats voor watersporters en alle andere waterliefhebbers. Neemt u uw eigen boot mee of wilt u een boot huren? Deze kunt u aanleggen aan uw eigen steiger. Een vakantiehuis op dit vakantiepark staat dan ook garant voor een heerlijk ontspannen vakantie in een prachtige waterrijke omgeving.

    De woonkamer is voorzien van een aparte eethoek en in de keuken vindt u onder andere een vaatwasser en filter koffiezetapparaat. Daarnaast zijn er twee slaapkamers met in elke kamer twee eenpersoonsbedden en is er een badkamer met douche en toilet. Ook is de bungalow uitgerust met een veranda en een buitenhaard en kunt u gratis gebruikmaken van WiFi. Dit type accommodatie is rookvrij en een huisdiervrij is met voorkeur te boeken. Het vakantiehuis is gelegen aan het water en beschikt over een eigen steiger. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de accommodatie. Een tweede auto kan op de algemene parkeerplaats staan.Met voorkeur te boeken (zie voorkeurskosten):Huisdiervrij
    • Huisdieren toegestaan
    • Koelkast,Vaatwasser,Aanlegsteiger Boot,Parkeergelegenheid,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn