Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark Diana Heide - Heerlijk 4-persoons chalet op een natuurrijk vakantiepark aan de rand van Nationaal Park.

Amen, Nederland

 

heerlijk-4-persoons-chalet-op-een-natuurrijk-vakantiepark-aan-de-rand-van-nationaal-parkheerlijk-4-persoons-chalet-op-een-natuurrijk-vakantiepark-aan-de-rand-van-nationaal-parkheerlijk-4-persoons-chalet-op-een-natuurrijk-vakantiepark-aan-de-rand-van-nationaal-parkheerlijk-4-persoons-chalet-op-een-natuurrijk-vakantiepark-aan-de-rand-van-nationaal-parkheerlijk-4-persoons-chalet-op-een-natuurrijk-vakantiepark-aan-de-rand-van-nationaal-park
Favoriet 
     

    v.a. 318

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark Diana Heide - Heerlijk 4-persoons chalet op een natuurrijk vakantiepark aan de rand van Nationaal Park. in Amen

    Vakantie vieren op een vakantiepark in het bos én aan de rand van een waanzinnig mooi Nationaal Park? Liever nog vandaag dan morgen als het aan ons ligt! Op dit ruim opgezette park met speel- en visvijver en talloze faciliteiten, staat dit heerlijke 4-persoons chalet. Het chalet is van alle gemakken voorzien en ligt op een fijne plek op het vakantiepark: omgeven door groen en met een speeltuin en een strandbad in de buurt, is het hier goed vertoeven met het hele gezin. En met fiets- en skelterverhuur, een airtrampoline, schaak-, dam- en tafeltennismogelijkheden, beachvolleybal en speeltuinen is het hier een waar walhalla voor de kinderen en jeugd. Ook wanneer u graag de natuur in gaat, is het hier fijn vakantie vieren. Op deze plek in hartje Drenthe vindt u namelijk niets dan eindeloze fiets- en wandelpaden, prachtige bossen, kleurrijke heidevelden en mooie vennetjes. Kortom: een chalet op een veelzijdig vakantiepark in een werkelijk prachtige omgeving.

    Dit chalet is geschikt voor vier personen en is 50 m2 groot. Met een eigen terras, boxspringbedden en een compleet ingerichte keuken is het chalet van alle gemakken voorzien. De keuken beschikt over een vaatwasser, waterkoker, koffiezetapparaat (filter) en magnetron. Er is een eethoek aanwezig en een woonkamer met ruime zithoek die is voorzien van een flatscreentelevisie, muziekinstallatie en dvd-speler. In de badkamer vindt u een douche, wastafel en toilet. Wanneer u graag met vijf of zes personen wilt verblijven, is het mogelijk om het slaapvat bij te boeken. Dit houten slaapvat ligt naast het chalet en beschikt over twee eenpersoonsbedden. Het slaapvat kan tegen betaling worden bijgeboekt. Wanneer u meer informatie over dit slaapvat wilt of dit slaapvat wilt boeken, dan kunt u contact met ons opnemen. Er is parkeergelegenheid voor één auto nabij het chalet. Overige auto's kunnen op de centrale parkeerplaats worden geparkeerd.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Magnetron,Koelkast,Vaatwasser

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna