Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

KVR6B

Arcen, Nederland

 

kvr6bkvr6bkvr6bkvr6bkvr6b
Favoriet 
     

    v.a. 318

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    KVR6B in Arcen

    Deze vrijstaande luxe villa op Résidence Klein Vink is geschikt voor 6 personen. Via de hal kom je in de lichte woonkamer met openslaande deuren naar het terras. De keuken is voorzien van luxe inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser. Op de begane grond bevindt zich een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een wastafel. Op de verdieping vind je 2 sfeervolle slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden. Je geniet van het comfort van 2 badkamers. De accommodaties beschikken over een infrarood- of gewone sauna. Je kunt je voorkeur aangeven in stap 1 van je boeking. Zowel op de begane grond als op de verdieping is er een apart toilet. In de berging bevindt zich bovendien een wasmachine. Je kunt gratis gebruikmaken van wifi.
    Ook met voorkeur te boeken met rieten kap en/of erker voor meer leefruimte (96 i.p.v. 87 m2).
    Volwassen gasten van Résidence Klein Vink hebben dagelijks 2,5 uur gratis toegang tot Thermaalbad Arcen. De voorwaarden vind je op www.roompot.nl/toegangthermaalbad

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna