Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Apartment - Muidenweg 1P | Arnemuiden

Arnemuiden, Nederland

 

apartment-muidenweg-1p-arnemuidenapartment-muidenweg-1p-arnemuidenapartment-muidenweg-1p-arnemuidenapartment-muidenweg-1p-arnemuidenapartment-muidenweg-1p-arnemuiden
Favoriet 
     

    v.a. 1.431

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Apartment - Muidenweg 1P | Arnemuiden in Arnemuiden

    Dit ruime vakantieappartement ligt op een top locatie aan het Veerse Meer, op de tweede verdieping van een klein complex aan de jachthaven. Het beschikt over een eigen ingang en toegang met een lift. Het appartement ligt op minder dan 1 km van het stadscentrum en heeft twee balkons met prachtig uitzicht. Er is een parkeerplaats beschikbaar en in het complex bevindt zich een restaurant.

    Max aantal personen: 4
    Aantal slaapkamers: 2
    Aantal badkamers: 1
    Opp. 120 m2

    Ruim vakantieappartement op een toplocatie aan het Veerse Meer! De grote woonkamer biedt uitzicht op het Veerse Meer... is dat niet prachtig? Het balkon dat langs twee zijden van het appartement loopt, biedt altijd zon. Het appartement heeft een keuken die is uitgerust met een koelkast, vriezer, vaatwasser, Nespresso-apparaat, toaster en oven. Er zijn 2 slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden. De badkamer is ruim en voorzien van een bad en douche. Er is een apart toilet. Natuurlijk is er Wi-Fi en honden zijn welkom! Er is ook een wasmachine en droger. Alle comfort!
    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet