Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark de Hooge Veluwe - 4 persoons vakantiehuis op vakantiepark Hooge Veluwe in Arnhem

Arnhem, Nederland

 

4-persoons-vakantiehuis-op-vakantiepark-hooge-veluwe-in-arnhem4-persoons-vakantiehuis-op-vakantiepark-hooge-veluwe-in-arnhem4-persoons-vakantiehuis-op-vakantiepark-hooge-veluwe-in-arnhem4-persoons-vakantiehuis-op-vakantiepark-hooge-veluwe-in-arnhem4-persoons-vakantiehuis-op-vakantiepark-hooge-veluwe-in-arnhem
Favoriet 
     

    v.a. 389

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark de Hooge Veluwe - 4 persoons vakantiehuis op vakantiepark Hooge Veluwe in Arnhem in Arnhem

    Dit moderne vakantiehuis is van alle gemakken voorzien. Er is veel lichtinval vanwege de hoge ramen. Deze accommodatie ligt op een vakantiepark in de Veluwe en is ideaal voor gezinnen. Er zijn veel faciliteiten waardoor er voor ieder wat wils is. Zo is er een openluchtzwembad, overdekt zwembad, animatie, wellness, restaurant, parkwinkel, sportveld en fietsverhuur. Vanaf het park kunt u te voet of met de fiets naar de overkant voor de ingang van het Nationale Park de Hoge Veluwe. Een dagje weg met het hele gezin kan in Burgers' Zoo, Paleis het Loo, attractiepark Julianatoren, de Apenheul of het Openluchtmuseum. Doordat het park net buiten Arnhem ligt is de binnenstad goed te bereiken. Hier vindt u gezellige terras en leuke vintage boetiekjes en winkels.

    Deze moderne accommodatie heeft een woonkamer met televisie. In de keuken zit een 4 pits gastoestel, koelkastvriescombinatie, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. In de badkamer zit de douche, wastafel en toilet. Daarnaast is er een ruim zonneterras met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij de accommodatie.
    • Huisdieren toegestaan
    • Sauna
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (overdekt),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden