Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark de Hooge Veluwe - Basic 4-persoons chalet op vakantiepark Hooge Veluwe nabij Arnhem.

Arnhem, Nederland

 

basic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhem
Favoriet 
     

    v.a. 382

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark de Hooge Veluwe - Basic 4-persoons chalet op vakantiepark Hooge Veluwe nabij Arnhem. in Arnhem

    Deze basic accommodatie is voorzien van alle gemakken en ligt op vakantiepark Hooge Veluwe. Op het park zijn er verschillende faciliteiten zoals een openluchtzwembad, binnenzwembad, wellness, restaurant, parkshop, fietsverhuur, sportveld, animatie en gratis wifi. Vanaf het park is het ideaal om de Nationaal Park de Hoge Veluwe te ontdekken. Één van de ingangen ligt recht tegenover het park. In het nationale park kunt u het Krüller-Müller museum of het Jachthuis Sint Hubertus bezoeken. Voor tripjes met het hele gezin kunt u naar Burgers' Zoo, de apenheul, attractiepark Julianatoren of Paleis het Loo. Het vakantiepark ligt net buiten Arnhem waardoor u gemakkelijk naar het centrum van Arnhem kunt voor een heerlijk diner of shoppen in één van de winkels of boetiekjes.

    De woonkamer van dit chalet beschikt over een televisie en moderne hoekerker met openslaande deuren. De keuken is uitgerust met een gasfornuis, koel-vriescombinatie, combimagnetron, vaatwasser, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Het ruime terras is voorzien van een tuinset en er is een parasol aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis.
    • Huisdieren toegestaan
    • Sauna
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (overdekt),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn