Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark de Hooge Veluwe - Basic 4-persoons chalet op vakantiepark Hooge Veluwe nabij Arnhem.

Arnhem, Nederland

 

basic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhembasic-4-persoons-chalet-op-vakantiepark-hooge-veluwe-nabij-arnhem
Favoriet 
     

    v.a. 366

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark de Hooge Veluwe - Basic 4-persoons chalet op vakantiepark Hooge Veluwe nabij Arnhem. in Arnhem

    Deze basic accommodatie is voorzien van alle gemakken en ligt op vakantiepark Hooge Veluwe. Op het park zijn er verschillende faciliteiten zoals een openluchtzwembad, binnenzwembad, wellness, restaurant, parkshop, fietsverhuur, sportveld, animatie en gratis wifi. Vanaf het park is het ideaal om de Nationaal Park de Hoge Veluwe te ontdekken. Één van de ingangen ligt recht tegenover het park. In het nationale park kunt u het Krüller-Müller museum of het Jachthuis Sint Hubertus bezoeken. Voor tripjes met het hele gezin kunt u naar Burgers' Zoo, de apenheul, attractiepark Julianatoren of Paleis het Loo. Het vakantiepark ligt net buiten Arnhem waardoor u gemakkelijk naar het centrum van Arnhem kunt voor een heerlijk diner of shoppen in één van de winkels of boetiekjes.

    De woonkamer van dit chalet beschikt over een televisie en moderne hoekerker met openslaande deuren. De keuken is uitgerust met een gasfornuis, koel-vriescombinatie, combimagnetron, vaatwasser, waterkoker en een Nespresso koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Het ruime terras is voorzien van een tuinset en er is een parasol aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis.
    • Huisdieren toegestaan
    • Sauna
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (overdekt),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen