Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Unique Nouveau 4

Arnhem, Nederland

 

unique-nouveau-4
Favoriet 
     

    v.a. 380

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Unique Nouveau 4 in Arnhem

    De Unique Nouveau 4 is een van onze populaire chalets. Dit chalet is geliefd vanwege de goede prijs-kwaliteit verhouding. Het is gelijkvloers en geschikt voor 4 personen. In de woonkamer vind je een gezellige zithoek met televisie. De moderne, open keuken is onder andere uitgerust met een vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso koffiemachine. Het chalet heeft 2 slaapkamers, elk met 2 eenpersoonsbedden. In de badkamer vind je een douche en toilet. Via de openslaande deuren kom je op het ruime terras met tuinmeubilair. Je kunt je auto op het centrale parkeerterrein parkeren en je hebt er gratis WiFi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn