Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Beekhoeve 4 people

Beekbergen, Nederland

 

beekhoeve-4-peoplebeekhoeve-4-peoplebeekhoeve-4-peoplebeekhoeve-4-peoplebeekhoeve-4-people
Favoriet 
     

    v.a. 866

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Beekhoeve 4 people in Beekbergen

    Dit vakantiepark ligt in het hart van de Veluwe, omringd door de rustige bossen van Gelderland. Het is de perfecte bestemming voor ontspanning en avontuur, met voor ieder wat wils! Een verblijf hier biedt een verfrissende ontsnapping, midden in de natuur. Je kunt gemakkelijk wandelen in de uitgestrekte bossen van het park. Als je liever de bredere omgeving wilt verkennen, huur dan een (elektrische) fiets op het park en begin je avontuur. De locatie is ook een ideale uitvalsbasis voor activiteiten zoals een rit met de Veluwse stoomtrein, een bezoek aan Paleis Het Loo of een dagje naar de Apenheul. Bovendien liggen de nabijgelegen Hanzesteden Harderwijk en Zutphen op korte afstand.

    Belangrijkste kenmerken van het park: Bosrijke omgeving, vakantiehuizen met sauna, luxe groepsaccommodaties, gezinsvriendelijke faciliteiten, een speciaal honden speelplein en nabijheid van Apeldoorn en Arnhem.

    Parkvoorzieningen:

    • Verwarmd buitenzwembad
    • Broodjesservice
    • E-bike en reguliere fietsverhuur
    • E-chopper verhuur
    • Oplaadpunten voor elektrische auto's
    • Midgetgolf
    • Go-kart verhuur
    • Wasfaciliteiten
    • Restaurant met terras
    • Speelplaatsen
    • Gratis WiFi
    • Jeu de boules baan
    • BBQ-service
    • Receptie
    • Oplaadpunt voor elektrische fietsen
    • 24-uurs verkoopautomaat


    Interieur:

    • Woonkamer met open tv, keuken, eethoek en zithoek.
    • Keuken met koffiezetapparaat, koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser en fornuis.
    • Badkamer met douche, toilet en wastafel, plus een tweede badkamer.
    • Twee slaapkamers met vier eenpersoonsbedden, televisie in de slaapkamer. Geen stapelbed.
    • Bedden zijn opgemaakt bij aankomst.

    Buitenruimte:

    • Parkeerplaats bij de accommodatie (1 auto).
    • Tuinmeubilair beschikbaar.
    • Sauna in de tuin.
    • Buitendouche.
    • Spa (jacuzzi).

    Houd er rekening mee dat de afbeeldingen van de huizen alleen ter illustratie dienen. Er kunnen kleine ontwerpverschillen zijn, maar alle accommodaties hebben dezelfde indeling en uitrusting.


    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath