Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark Maasduinen - 4 persoons blokhut met sauna op vakantiepark Maasduinen nabij Venlo.

Belfeld, Nederland

 

4-persoons-blokhut-met-sauna-op-vakantiepark-maasduinen-nabij-venlo4-persoons-blokhut-met-sauna-op-vakantiepark-maasduinen-nabij-venlo4-persoons-blokhut-met-sauna-op-vakantiepark-maasduinen-nabij-venlo4-persoons-blokhut-met-sauna-op-vakantiepark-maasduinen-nabij-venlo4-persoons-blokhut-met-sauna-op-vakantiepark-maasduinen-nabij-venlo
Favoriet 
     

    v.a. 366

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark Maasduinen - 4 persoons blokhut met sauna op vakantiepark Maasduinen nabij Venlo. in Belfeld

    Dit zes persoons vakantiehuis heeft de uitstraling van een Finse blokhut en ligt op vakantiepark Maasduinen. Het vakantiepark wordt omringd door de groene bossen en op steenworp afstand van de grens met Duitsland. Op het park zult u zich niet snel vervelen, er is namelijk een natuurmeer met zandstrand, een overdekt zwembad, wellness, restaurant, snackbar, sportveld, fietsverhuur en diverse speeltuinen. In de omgeving zijn er veel mogelijkheden voor een uitstapje. Hierbij denkt u aan Gaia Zoo, de kasteeltuinen in Arcen, de Hertog Jan brouwerij, ZooParc Overloon en Attractiepark Toverland. In Venlo of Designer Outlet Roermond kunt fantastisch winkelen.

    De woonkamer heeft een zit-, eethoek en televisie. De keuken is voorzien van een gasfornuis, koelkast, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso. Er is een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een slaapkamer met een stapelbed. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. In een aparte ruimte zit een tweepersoons sauna. Buiten is er een gemeubileerd terras en parkeergelegenheid voor één auto bij het vakantiehuis.
    • Huisdieren toegestaan
    • Sauna
    • Tv,Koelkast,Sauna,Zwembad op park (open lucht),Zwembad op park (overdekt),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen