Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantiepark Markermeer - 5 persoons chalet op vakantiepark aan het Markermeer

Bovenkarspel, Nederland

 

5-persoons-chalet-op-vakantiepark-aan-het-markermeer5-persoons-chalet-op-vakantiepark-aan-het-markermeer5-persoons-chalet-op-vakantiepark-aan-het-markermeer5-persoons-chalet-op-vakantiepark-aan-het-markermeer5-persoons-chalet-op-vakantiepark-aan-het-markermeer
Favoriet 
     

    v.a. 461

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Vakantiepark Markermeer - 5 persoons chalet op vakantiepark aan het Markermeer in Bovenkarspel

    Heerlijk vrijstaand chalet op vakantiepark Markeer. De mooi ligging van het vakantiepark aan het Markermeer met nabij de zeventiende-eeuwse steden als Enkhuizen, Hoorn en Medemblik maken dit een heerlijke vakantiebestemming. Ook leent de bos- en waterrijke omgeving zich goed voor een fietstocht of wandeling. Vooral het panoramabeeld over het Markermeer tijdens een fietstocht langs de dijk is schitterend. Op het vakantiepark zelf vind u een snackbar en zijn er verschillende speeltuinen, zodat ook de uw (klein)kinderen zich opperbest kunnen vermaken. Daarnaast zijn er tal van leuke uitjes in de omgeving, zoals attractiepark Sprookjeswonderland.

    Dit vijf-persoons chalet beschikt over een woonkamer met eetkamer en een open keuken. De open keuken beschikt over een vaatwasser en filterkoffiezetapparaat. In totaal zijn er drie slaapkamers: één slaapkamer met een tweepersoonsbed, één slaapkamer met een eenpersoonsbed en één slaapkamer met twee eenpersoonsbedden of een stapelbed. De badkamer beschikt over een douche en toilet. Het terras met kleine overkapping is voorzien van tuinmeubilair. Ook is er een eigen parkeergelegenheid bij het vakantiehuis voor één auto.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn