Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Pavilion 5

Bovenkarspel, Nederland

 

pavilion-5
Favoriet 
     

    v.a. 525

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Pavilion 5 in Bovenkarspel

    De Pavilion 5 is een gelijkvloers en vrijstaand chalet dat geschikt is voor 5 personen. De gezellig woonkamer heeft een zithoek met televisie en een aparte eethoek. In de open keuken vind je onder andere een vaatwasser, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. In totaal zijn er 3 slaapkamers: 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 1 slaapkamer met 1 eenpersoonsbed en 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden of een stapelbed. Daarnaast is er een badkamer met douche en toilet. Buiten vind je het overdekte terras met tuinmeubilair. Je kunt bij deze woning 1 auto parkeren en er is gratis WiFi aanwezig.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna