Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Residence De Eese - Ruime 20 persoons bungalow met een zeer royale tuin.

De Bult, Nederland

 

ruime-20-persoons-bungalow-met-een-zeer-royale-tuinruime-20-persoons-bungalow-met-een-zeer-royale-tuinruime-20-persoons-bungalow-met-een-zeer-royale-tuinruime-20-persoons-bungalow-met-een-zeer-royale-tuinruime-20-persoons-bungalow-met-een-zeer-royale-tuin
Favoriet 
     

    v.a. 1.041

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 20 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Residence De Eese - Ruime 20 persoons bungalow met een zeer royale tuin. in De Bult

    Deze ruime 20 persoons bungalow met zeer royale tuin is gelegen op een prachtig vakantiepark. Deze vakantiewoning is zeer geschikt voor familiereünies.

    Een zeer comfortabele bungalow gelegen aan de rand van het park. De bungalow is ruim van opzet en heeft een grote hal en een prachtige ruime living. Bovendien is er nog een serre van 25 m2, waar het heerlijk zitten is. De keuken is voorzien van onder andere een oven, magnetron, filter koffiezetapparaat en koelkast. De woning heeft zeven slaapkamers, waarvan twee slaapkamers met twee hoog/laag bedden, twee slaapkamers met drie boxspringbedden, twee slaapkamers met twee boxspringbedden en een slaapkamer met een tweepersoons hemelbed. Daarnaast beschikt de woning over twee tweepersoons bedsteden. Er is een grote badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet en een tweede badkamer met douche en wastafel. Ook beschikt dit vakantiehuis over een zonnig en beschut terras. Er is parkeergelegenheid voor drie auto's.De woning is volledig aangepast voor mindervaliden en rolstoelgebruikers. In enkele slaapkamers zijn hoog/laag bedden en de badkamer met ligbad is onder andere voorzien van een douchebrancard, postoel, verhoogd toilet met beugels en douchestoel.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna