Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

T6A

De Koog/Texel, Nederland

 

t6at6at6at6at6a
Favoriet 
     

    v.a. 297

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    T6A in De Koog/Texel

    Deze vrijstaande bungalow is geschikt voor 6 personen. De woning heeft een woonkamer en een keuken met o.a. een combimagnetron en vaatwasser. In de hal bevindt zich een apart toilet. De indeling van de slaap-en badkamers kan verschillen: deze kunnen zich zowel beneden als boven bevinden. Boven vind je standaard 2 slaapkamers, de derde slaapkamer kan beneden of boven zijn. Ook de badkamer kan boven of beneden zijn, deze beschikt altijd over een douche en ligbad. Daarnaast heeft de woning een tuin met meubilair en kan je gratis gebruikmaken van wifi.
    Goed om te weten: huisnummers 526, 546 en 609 hebben 4 eenpersoonsboxspringbedden en 1 stapelbed. Dit type woning heeft standaard 1 badkamer. Een aantal huisnummers zijn voorzien van een extra badkamer. Tijdens het boeken kun je jouw voorkeur opgeven. Indien je geen voorkeur opgeeft, wordt er willekeurig een huisnummer toegewezen.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn