Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Gezellig 2-persoons vakantiehuis met tuin en terras in Domburg

Domburg, Nederland

 

gezellig-2-persoons-vakantiehuis-met-tuin-en-terras-in-domburggezellig-2-persoons-vakantiehuis-met-tuin-en-terras-in-domburggezellig-2-persoons-vakantiehuis-met-tuin-en-terras-in-domburggezellig-2-persoons-vakantiehuis-met-tuin-en-terras-in-domburggezellig-2-persoons-vakantiehuis-met-tuin-en-terras-in-domburg
Favoriet 
     

    v.a. 513

    • Beoordeeld met een 9
    • Max. 2 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Gezellig 2-persoons vakantiehuis met tuin en terras in Domburg in Domburg

    Midden in het centrum van Domburg vindt u dit gezellige tweepersoons vakantiehuis uit 1930. In de zonnige tuin en het terras kunt u genieten van de heerlijke zon. Ondanks de drukte van het centrum ligt het vakantiehuis rustig gelegen en is het dichtbij zee. In Domburg zijn veel gezellige terrassen, restaurantjes en winkeltjes. Veel winkels zijn het gehele jaar, 7 dagen per week open. Het mooiste uitzicht over Domburg, strand, zee en omgeving krijgt u vanaf de Hoge Hil. Ook zijn er vanuit Domburg leuke fiets- en wandelroutes door het bos of langs de Zeeuwse kust.

    Dit sfeervolle vakantiehuis heeft een gezellige woonkamer met televisie en wordt verwarmd door middel van een centrale verwarming. De keuken is voorzien van een gaskookstel, combi oven/magnetron, filter en Senseo koffiezetapparaat, koelkast met vriesvak en een vaatwasser. De slaapkamer is op de eerste verdieping en is voorzien van twee eenpersoonsbedden. De badkamer bevindt zich op de begane grond en heeft een douchecabine, toilet en badmeubel. Er is een kinderbed- en stoel aanwezig. Buiten de accommodatie is er een privéparkeerplaats. De volledig omheinde tuin is voorzien van tuinmeubilair.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede