Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Recreatiepark 't Gelloo - 6 persoons chalet op een vakantiepark in Ede - Gelderland.

Ede, Nederland

 

6-persoons-chalet-op-een-vakantiepark-in-ede-gelderland6-persoons-chalet-op-een-vakantiepark-in-ede-gelderland6-persoons-chalet-op-een-vakantiepark-in-ede-gelderland6-persoons-chalet-op-een-vakantiepark-in-ede-gelderland6-persoons-chalet-op-een-vakantiepark-in-ede-gelderland
Favoriet 
     

    v.a. 275

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Recreatiepark 't Gelloo - 6 persoons chalet op een vakantiepark in Ede - Gelderland. in Ede

    Dit chalet is geschikt voor zes personen en ligt op een vakantiepark. Dit recreatiepark ligt als een parel, midden in Nederland. Jaarlijks wordt deze door jong en oud bewonderd. Voor iedereen is het zowel binnen als buiten het park genieten. Dit park kent bijvoorbeeld een uniek overdekt elk-weer-ruimte. Buiten het park kunnen tal van bezienswaardigheden, dagattractieparken diverse natuurgebieden worden ontdekt en beleefd. U kunt in de omgeving heerlijk fietsen en wandelen.

    Er is een zit- en eethoek met een televisie. In de keuken zit onder andere een 4 pits fornuis, koelkast met vriesvakje, magnetron en een Nespresso. Er zijn twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden en één slaapkamer met een stapelbed. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Buiten is er een terras met tuinmeubilair en parkeergelegenheid voor één auto.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Zwembad op park (overdekt),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid