Een sfeervolle 4-persoons boslodge met veranda en zit-kuil in Emst, midden in de natuur. in Emst
Deze charmante vierpersoons boslodge is omringd door ruisende bomen en groen. Frisse lucht vermengt zich met de geur van dennenbomen, terwijl zonnestralen, vogels en eekhoorns u verwelkomen. 's Avonds biedt de lodge een serene stilte en een prachtig sterrenkijkersparadijs. De boslodge, doordrenkt met warme hout- en natuurtinten, is een idyllische toevluchtsoord om samen te ontspannen. Gelegen op een kleinschalig bospark op een ruim perceel van 750 m2, in Emst, midden in de bossen van het Kroondomein, belooft het een onvergetelijk verblijf. In de omgeving van Emst kunt u historische Hanzesteden zoals Deventer en Zwolle verkennen, genieten van de natuur op de Veluwe en het Kröller-Müller Museum bezoeken. Ook kunt u een bezoek brengen aan de Apenheul in Apeldoorn of het Openluchtmuseum in Arnhem. Ontspan 's avonds op de sfeervolle veranda van de boslodge en geniet van het buitenleven, terwijl de vuur-zitkuil warmte biedt. Ervaar bij deze boslodge hét vakantiegevoel!
De boslodge is geschikt voor vier personen en alles bevindt zich op de begane grond. In de ruime woonkamer van deze vakantieboslodge vindt u een gezellige zithoek met comfortabele meubels en een knusse gashaard, perfect voor ontspannen avonden na een dag vol avontuur. De aangrenzende luxe keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een fornuis, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. De twee slaapkamers bieden elk twee tweepersoonsboxsprings van 1.60 bij 2.00 meter. De comfortabele badkamer is voorzien van een wastafel en regendouche. Buiten is er een sfeervolle veranda, een vuur-zitkuil en een barbecue. Er kunnen maximaal drie auto's geparkeerd worden bij de woning.
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..