Resort Boschmolenplas - Basic 6 persoons vakantiehuis aan de Maasplassen nabij Roermond - Limburg in Heel
Mooi en basic zespersoons vakantiehuis op Resort Boschmolen aan de Maasplassen vlakbij Roermond. Wanneer u aankomt op het Resort Boschmolenplas ziet u meteen de fantastische ligging aan het Natuurmeer Boschmolenplas, de prachtige natuurrijke omgeving en de ruime opzet van dit mooie vakantieresort nabij Roermond in het midden van Limburg. Wat is er allemaal te doen? Heerlijk zwemmen in het mooie natuurmeer, lekker uit eten in het mooie restaurant, een duikcursus volgen, boot of fiets huren en diverse sport- en spelmogelijkheden. Vanuit uw ruime, comfortabel ingerichte vakantiehuis kunt u moeiteloos de alledaagse drukte achter u laten. Bent u uitgerust, ga dan eens heerlijk shoppen in het Designer Outletcenter in Roermond. Genoeg te doen in Limburg!
Begane grond:Ruime comfortabel ingerichte woonkamer met eet- en zithoek met kluis en tv. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, koelkast, magnetron en/of combi-oven, filter koffiezetapparaat, waterkoker en een vierpits kookstel.Slaapkamer met tweepersoonsbed. Badkamer met wastafel en douche.Verdieping:Twee slaapkamers met een tweepersoonsbed. Tweede badkamer met ligbad, wastafel en toilet. .Buiten:Tuinterras en grote tuin met uitzicht over het water. Tuinterras met tuinmeubilair.Parkeren:Uw auto parkeert u voor het huis. Komt u met meer auto's dan zijn er diverse andere parkeermogelijkheden op het park.
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..