Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

CB4 Comfort

Hellevoetsluis, Nederland

 

cb4-comfortcb4-comfortcb4-comfortcb4-comfortcb4-comfort
Favoriet 
     

    v.a. 322

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    CB4 Comfort in Hellevoetsluis

    Deze vrijstaande bungalow is geschikt voor maximaal 4 personen. In de woonkamer staat een televisie. De keuken is compleet ingericht met onder andere een koelkast met vriesvak, een koffiepadapparaat, een combimagnetron en een vaatwasser. Boven zijn de 2 slaapkamers met in totaal 4 eenpersoonsbedden. Ook de badkamer met douchecabine is boven. Beneden is een apart toilet. Er is ook een traditionele sauna in de bungalow. Bij de bungalow heb je een tuin met een terras en tuinmeubilair. Ook staan er 2 zonneligbedden. Er is een parkeergelegenheid bij het vakantieverblijf. Vanuit de bungalow heb je een fraai uitzicht op de jachthaven. Je kunt in de bungalow gebruik maken van de gratis wifi.
    Beschikbaarheid Prijs
    Aankomst op 24-11-2025 voor een 4-daagse vakantie 322,- Boek

    Bekijk alle vrije data

    Top vakantiehuizen in Nederland

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen