Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

L-Pavilion 6

Hellevoetsluis, Nederland

 

l-pavilion-6
Favoriet 
     

    v.a. 502

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    L-Pavilion 6 in Hellevoetsluis

    L-Pavilion 6 is een vrijstaand en gelijkvloers chalet die geschikt is voor 6 personen. De woonkamer heeft een gezellige zithoek met televisie en een aparte eethoek. In de keuken vind je onder andere een vaatwasser, combimagnetron en een filterapparaat. In totaal zijn er 3 slaapkamers aanwezig, elk met 2 eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Buiten vind je een terras met tuinmeubilair. Bij deze vakantiewoning kun je 1 auto parkeren en er is gratis wifi beschikbaar.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn