Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Eilandlodge 4

Hollum / Ameland, Nederland

 

eilandlodge-4eilandlodge-4eilandlodge-4eilandlodge-4eilandlodge-4
Favoriet 
     

    v.a. 355

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Eilandlodge 4 in Hollum / Ameland

    Dit vrijstaande chalet is gelegen nabij het strand en geschikt voor 4 personen. De woonkamer is voorzien van een aparte eethoek en in de keuken vind je onder andere een magnetron, vaatwasser en koffiezetapparaat. Daarnaast zijn er 2 slaapkamers met elk 2 eenpersoons boxspringbedden en is er een badkamer met douche en toilet. Eén slaapkamer heeft een tv. Verder is het chalet uitgerust met een campingbedje, kinderstoel en gemeubileerd terras en kun je gratis gebruikmaken van wifi.
    Beschikbaarheid Prijs
    Aankomst op 07-04-2025 voor een 3-daagse vakantie 355,- Boek

    Bekijk alle vrije data

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn