Luxe en modern vakantiehuis voor 4 personen op vakantiepark Bad Hoophuizen. in Hulshorst
Deze luxe accommodatie is een moderne eyecatcher en ligt op vakantiepark Bad Hoophuizen. Op het park kunnen watersportliefhebbers hun hart ophalen. Door de ligging aan het Veluwemeer is het mogelijk om verschillende watersporten te beoefen, varen met een bootje of te vissen. Tevens zijn er genoeg faciliteiten op het park zoals een overdekt zwembad, wellness, fietsverhuur, animatie en verschillende speeltuinen. Voor de natuurliefhebbers is dit ook erg geschikt. Binnen een mum van tijd staat u op de Veluwe waar u een heerlijke wandeling of fietstocht kunt maken in de bossen of de uitgestrekte heidevelden.
De woonkamer is voorzien van een eet- en zithoek met televisie. De open keuken is onder andere uitgerust met een koel-vriescombinatie, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een Senseo koffiezetapparaat. Er zijn twee slaapkamers voor twee personen. In de badkamer zit een douche, wastafel en toilet. Buiten is er een ruim terras met meubilair. Daarnaast kan er één auto bij de accommodatie worden geparkeerd.
Huisdieren toegestaan
Sauna
Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (overdekt),Tuin
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..