Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Kids Adventure cottage 2+2

Kaatsheuvel, Nederland

 

kids-adventure-cottage-2-2
Favoriet 
     

    v.a. 416

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Kids Adventure cottage 2+2 in Kaatsheuvel

    De Kids Adventure cottage 2+2 is een gelijkvloers chalet. Het chalet is geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Het chalet is speciaal ingericht voor kinderen en is van alle gemakken voorzien. In de woonkamer vind je een zithoek met televisie, een eethoek en een ruime keuken. Het chalet heeft 2 slaapkamers. In de kinderkamer zijn er twee losse bedden (uitschuifbaar bed) en vermaken kinderen zich met de Nintendo Switch. Daarnaast is er nog een tweede slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Verder is er een badkamer met douche, wastafel en toilet. Bij je cottage kun je gratis gebruik maken van Wi-Fi.


    Top vakantiehuizen in Nederland

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn