Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

6 persoons vakantiehuis met omheinde tuin aan het water in Kalenberg

Kalenberg, Nederland

 

6-persoons-vakantiehuis-met-omheinde-tuin-aan-het-water-in-kalenberg6-persoons-vakantiehuis-met-omheinde-tuin-aan-het-water-in-kalenberg6-persoons-vakantiehuis-met-omheinde-tuin-aan-het-water-in-kalenberg6-persoons-vakantiehuis-met-omheinde-tuin-aan-het-water-in-kalenberg6-persoons-vakantiehuis-met-omheinde-tuin-aan-het-water-in-kalenberg
Favoriet 
     

    v.a. 474

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    6 persoons vakantiehuis met omheinde tuin aan het water in Kalenberg in Kalenberg

    Dit prachtige vakantiehuis is gelegen aan de gracht in het rietdorp Kalenberg midden in het natuurgebied Weerribben-Wieden. De accommodatie beschikt over een ruime en omheinde tuin waardoor u met het hele gezin kan genieten van deze bijzondere locatie. De prachtige omgeving biedt een tal aan prachtige bezienswaardigheden en wandel- en fietsroutes. Zo ligt het bekende dorp Giethoorn op slechts 15 autorij minuten afstand. Het Nationaal Park Weerribben-Wieden is een uniek watergebied met prachtige natuur, rietlanden en een labyrint aan waterwegen. Dat maakt deze regio is perfect om vanaf het water te ontdekken.

    De ruime woonkamer is voorzien van een zit- en eethoek, een televisie en glasvezel. Er is centrale verwarming in het vakantiehuis. In de keuken zit onder andere een inductie kookplaat, koel-vriescombinatie met nul graden lade, magnetron, heteluchtoven, vaatwasser, waterkoker en een filter koffiezetapparaat. Er zijn drie slaapkamers waarvan twee met een tweepersoonsbed en een met twee éénpersoonsbedden. In de badkamer zit een ruime inloopdouche, dubbele wastafel, toilet, wasmachine en een droger. Daarnaast is er nog een separaat toilet. Aan de voorzijde van de woning heeft u vanuit de tuin uitzicht over de Kalenberger gracht en aan de achterzijde kijkt u uit over de rietlanden. De tuin is volledig omheind. U kunt parkeren op de algemene parkeerplaats in Kalenberg. Vanaf hier loopt u naar het vakantiehuis.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Aanlegsteiger Boot,Parkeergelegenheid,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn