Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Recreatiepark Rhederlaagse Meren - 6 persoons chalet op het park Rhederlaagse Meren in Lathum

Lathum, Nederland

 

6-persoons-chalet-op-het-park-rhederlaagse-meren-in-lathum6-persoons-chalet-op-het-park-rhederlaagse-meren-in-lathum6-persoons-chalet-op-het-park-rhederlaagse-meren-in-lathum6-persoons-chalet-op-het-park-rhederlaagse-meren-in-lathum6-persoons-chalet-op-het-park-rhederlaagse-meren-in-lathum
Favoriet 
     

    v.a. 281

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Recreatiepark Rhederlaagse Meren - 6 persoons chalet op het park Rhederlaagse Meren in Lathum in Lathum

    Dit zes persoons chalet is gelegen op Recreatiepark de Rhederlaagse Meren. Een apart vakantiegevoel maakt zich van je meester zodra je over de dijk rijdt richting Recreatiepark & Jachthaven 'Rhederlaagse Meren'. Lekker uitwaaien, fietsen, wandelen, het watersporten per boot of surfplank of gewoon lekker onderuit zakken in je strandstoel op ons privéstrand, kortom de tijd nemen om de vrijheid te ervaren. Het park ligt aan één van de meest speciale watersportgebieden van ons land vlakbij de Gelderse IJssel. Aan de overkant van de IJssel ligt de Veluwezoom, eveneens een prachtig natuurgebied. Dit waterrijke park heeft ook nog eens talloze faciliteiten om van te genieten en is daardoor een geweldige bestemming voor jong en oud. Pure vakantie!

    Dit chalet beschikt over een ruime woonkamer met een open keuken. In de keuken zit onder andere een 4-pits gasfornuis, koelkast, vriezer, koffiezetapparaat, magnetron, vaatwasser en waterkoker. Er is één slaapkamer op de begane grond met een tweepersoonsbed.Op de eerste verdieping zijn de overige twee slaapkamers. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed en één slaapkamert mettwee bedden van 140 cm. De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Er is een apart toilet.Buiten op het terras heeft u de beschikking over tuinmeubilair inclusief parasol Tevens is er plaats voor één auto bij het vakantiehuis.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath