Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Erfgoed Bossem - Lodgetenten

Lattrop-Breklenkamp, Nederland

 

Favoriet 
     

    v.a. 245

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Erfgoed Bossem - Lodgetenten in Lattrop-Breklenkamp

    De verblijfsaccommodaties van Erfgoed Bossem - Lodgetenten staan in Lattrop-Breklenkamp in Overijssel, op circa zes kilometer van Ootmarsum en op twee kilometer van een prachtig landelijk gebied: de Bergvennen. De hotelfaciliteiten als restaurant en lounge bevinden zich in een oorspronkelijke Saksische boerderij, terwijl de hier aangeboden vakantieverblijven op het bijbehorende land staan. Hier beleeft u het echte Twentse landleven; laat u culinair verrassen door de boerenkeuken 2.0, dwaal rond op het erf waar u de runderen ziet grazen en word na een heerlijke nacht op het platteland wakker van de fluitende vogeltjes. 'Slapen bij de boer' doet u in een comfortabele lodgetent. 

    Top vakantiehuizen in Nederland

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna