Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Pavilion Waterfront 8

Linden, Nederland

 

pavilion-waterfront-8
Favoriet 
     

    v.a. 481

    • Max. 8 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Pavilion Waterfront 8 in Linden

    Pavilion Waterfront 8 staat bekend om zijn lichtinval dankzij de vele ramen én ligt direct aan het water. Het gelijkvloerse chalet is geschikt voor 8 personen. In de woonkamer vind je een zithoek met televisie en een grote eethoek. De moderne keuken is onder andere uitgerust met een oven, vaatwasser en een filterkoffiezetapparaat. Verder zijn er 4 slaapkamers, waarvan 3 met 2 eenpersoonsbedden en 1 met een stapelbed. In de badkamer vind je een douche en toilet. Ook is er een apart toilet aanwezig. Buiten geniet je van een terras aan het water met tuinmeubilair. Er kan 1 auto geparkeerd worden bij het chalet en je beschikt er over gratis Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn