Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Landgoed De Scheleberg - 4 persoons vakantiehuis op een vakantiepark in Lunteren.

Lunteren, Nederland

 

4-persoons-vakantiehuis-op-een-vakantiepark-in-lunteren4-persoons-vakantiehuis-op-een-vakantiepark-in-lunteren4-persoons-vakantiehuis-op-een-vakantiepark-in-lunteren4-persoons-vakantiehuis-op-een-vakantiepark-in-lunteren4-persoons-vakantiehuis-op-een-vakantiepark-in-lunteren
Favoriet 
     

    v.a. 286

    • Beoordeeld met een 8
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Landgoed De Scheleberg - 4 persoons vakantiehuis op een vakantiepark in Lunteren. in Lunteren

    U verblijft in een leuk vierpersoons vakantiehuis. Deze accommodatie is gelegen op het prachtige Landgoed de Scheleberg welke een super combinatie biedt tussen lekker ontspannen en top activiteiten, een topplek voor een onvergetelijke vakantie! Het park beschikt over de nodige faciliteiten waar u heerlijk van kunt genieten! In het hoogseizoen hebben wij een speciaal recreatieteam die veel activiteiten organiseren voor de allerkleinsten en de peuters. Ook voor de oudere is er genoeg te beleven op het vakantiepark. Kortom, de perfecte locatie voor jong en oud!

    Woonkamer met een zit- en eethoek met een flatscreen TV en wifi. In de keuken zit onder andere een 4-pits fornuis, koel-vriescombinatie, vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een Nespresso. Er zijn twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. In de badkamer zit een douche, toilet en een wastafel. Buiten is er een gemeubileerd terras en parkeergelegenheid voor één auto.
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

    Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn