U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
Varend over het IJsselmeer is er een geweldig weids uitzicht. Het is het grootste zoetwatermeer van Nederland dat is ontstaan na de aanleg van de afsluitdijk. Tijdens deze prachtige cruise brengen we o.a. een bezoek aan plaatsen zoals Hoorn en Medemblik. Hier is het verleden van de VOC nog duidelijk te herkennen. De historie van de Hanzetijd herleeft in stadjes als Hoorn, Zutphen en Deventer.
mps Serenade 1
De Serenade 1 heeft 68 comfortabele hutten die zijn verdeeld over drie dekken. Het moderne design van de openbare ruimten is weldoordacht en combineert naadloos met de sfeervolle inrichting. Het schip is voorzien van alle hedendaagse faciliteiten en gecombineerd met een eersteklas verzorging biedt het je de ultieme gelegenheid te genieten van een heerlijke riviercruise.
Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..
De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..