Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Tiny House 4

Nunspeet, Nederland

 

tiny-house-4
Favoriet 
     

    v.a. 380

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Tiny House 4 in Nunspeet

    Ga back to basics in een tiny house. Want hoewel Tiny House 4 klein is, is het slim ingedeeld waardoor het toch een ruimtelijk gevoel geeft. In het huisje vind je alles wat je nodig hebt voor 4 personen. In de woon-slaapkamer van het Tiny House vind je een knusse zithoek met televisie en een gaskachel. De keuken is onder andere uitgerust met koelkast en waterkoker. In de woonkamer bevindt zich een slaapgelegenheid voor 2 personen die je af kunt sluiten door middel van een gordijn. Via een ladder kom je op de slaapvide met nog eens 2 slaapplaatsen. Verder heeft dit Tiny House een badkamer met douche en toilet. Buiten vind je een zonnig terras met tuinset. Je kunt 1 auto parkeren bij de woning en er is gratis wifi aanwezig.


    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    St. Geertruid - Natuurloft® Koken I hottub en pizzaoven

    Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..

    Sint Geertruid

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen