U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
De Cube Magnifique 10 is ontworpen door architect Jan van Tellingen. Deze luxe, vrijstaande woning is geschikt voor 10 personen. Onderling verschillen de woningen van inrichting. De woonkamer is stijlvol ingericht en heeft een zithoek met televisie. In de keuken vind je onder andere een vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een koffiezetapparaat. In totaal telt de woning 5 slaapkamers: 1 op de begane grond en 4 slaapkamers op de bovenverdieping, elk met 2 eenpersoonsbedden. Er zijn 2 luxe badkamers, zowel boven als beneden. Ook is er een apart toilet aanwezig. Via de schuifpui in de woonkamer kom je op het terras met tuinmeubilair. Bij de woning kun je 2 auto's parkeren en er is gratis WiFi.
Luxe vakantiehuizen om te ontspannen en relaxen in Limburg, met z'n 2-jes of gezin.De Natuurlofts® zijn een uniek concept waarbij beleving van de natuur centraal staat. Deze luxe vakantiewoningen staan op een mooie plek in het Limburgse heuvellandsc..
Sfeervol vakantiehuis in GarderenRustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..